Ladislav Janků

Instruktor lyžování

Více

Drazí lyžaři a přátelé lyžování,

Dovoluji si Vás pozvat do jednoho z nejkrásnějších lyžařských středisek italských Dolomit, kde nabízím výuku lyžování prostřednictvím místních lyžařských škol. Působím zde již od roku 2009 a díky zázemí lyžařských škol jsem schopen Vám garantovat vysokou úroveň výuky i celkového servisu. Jako jediný lyžařský instruktor v oblasti Jižního Tyrolska nabízím výuku současně v češtině, slověnštině, polštině i ruštině a kromě toho samozřejmě i v italštině a angličtině.

OBJEVTE KRÁSU  ITALSKÝCH

DOLOMIT

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Nabízím výuku pro Vás, Vaše přátelé a především pro Vaše ratolesti.

Osobně Vám mohu nabídnout výuku především individuální, a to jak pro Vás, Vaše přátelé a především pro Vaše ratolesti, které mají v úmyslu činit své první lyžařské krůčky nebo se ve své technice chtějí zdokonalovat. Pro děti můžeme uspořádat i bohatý program zakončený lyžařskými závody – pro bližší informace se neváhejte obrátit přímo na mě. Rád Vám poskytnu konkrétní informace o výuce, organizaci, cenách i volných termínech, rád poradím i s ubytováním.

Více informací se dozvíte i přes stránky ITASKI.cz, kde je najdete ceník a podmínky.

AKCE

SNOWKID KEMP – SNOWKID.CZ

Děti a rodiče na lyžích,

pro rok 2020 jsme pro všechny malé lyžaře a jejich rodiče připravili akci SNOWkid kemp, která se uskuteční v termínu od 14.–21. března, 21.–28. března 2020 v Jižním Tyrolsku v Itálii.

Cílem akce je vytvořit ideální podmínky pro to, aby si všichni členové rodiny, děti i rodiče, maximálně užili toho, co hory nabízejí, a naopak se minimálně navzájem omezovali. Děti lyžují s učitelem a kamarády, tatínek provětrá své nové slalomky a maminka například vyrazí na běžkách do upravených tratí. Scénářů je neomezeně!

 

ubytování

Vše zařídíme přes naši partnerskou cestovní agenturu ITASKI TRAVEL.

Od roku 2015 jsme pro Vás připravili novinku – a sice možnost rezervovat si ubytování pro vaše lyžařské výlety přímo přes naši partnerskou cestovní agenturu ITA-SKI TRAVEL. Dáte nám vědět termín, počet osob a vybraný hotel a vše zařídíme za vás.

PreSS

Alpe di Siusi: nejlepší alpské rodinné středisko

– www.IDNES.cz –

Ačkoliv Alpe di Siusi leží hodně vysoko v nadmořské výšce 1 800 až 2 200 m, stala se nejvýše položená alpská pastvina v posledních letech vyhledávanou oázou pro lyžování s malými dětmi. Třikrát za sebou získala ocenění „top rodinné středisko“ od renomovaného německého lyžařského skiatlasu ADAC.

Alpe di Siusi: nejlepší alpské rodinné středisko – celý článek

Čeština v lyžařské škole na Seiser Almu

– www.suedtirol.info –

Na české a slovenské tváře v jihotyrolských pracovních kostýmech už narazil asi každý častější návštěvník zdejších horských chat i hotelů. Už pátou sezónu bude slyšet čeština i v lyžařské škole ve středisku Seiser Alm/Alpe di Siusi. Instruktor APUL a trenér III . třídy Ladislav Janků si Jižní Tyrolsko zamiloval a škola získává díky němu oblibu i mezi českými rodinami, jejichž děti se tu naučily lyžovat.

Čeština v lyžařské škole na Seiser Almu – celý článek

Stres z podnikání vyřešil další profesí. V Itálii učí lyžovat děti

– www.IDNES.cz –

Děti ho milují. I rok po společném lyžování se na něj vrhají a chtějí s ním vyrazit zpět na svah. Brňan Ladislav Janků má sice zavedenou firmu dovážející do Česka italské doplňky, zimu ovšem tráví na horách. Jako instruktor lyžování v severoitalském Seiser Almu/Alpe di Siusi.

Stres z podnikání vyřešil další profesí. V Itálii učí lyžovat děti – celý článek

VOLNÉ TERMÍNY

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes email info@itaski.cz , kde Vám rád poskytnu konkrétní informace o výuce, organizaci, cenách i volných termínech. Objednávat se můžete i přes stránky ITASKI SCHOOL.

Budu se na Vás těšit na svahu!
Ladislav „Jack“ Janků 

kontakt

Ladislav Jack Janků

Příkop 4
604 57 Brno
Czech Republic

IT: +39 339 468 3358
CZ: +420 603 429 690

E-mail: info@itaski.cz

Web: www.itaski.cz

partneři